| Temperatuurwaaier | 20℃~+80℃ |
|---|---|
| Tussenvoegselmateriaal | PA66 |
| Contactmateriaal | Het Gouden Platerencontact van het kopercontact |
| Geschatte Stroom | 4A/2A/1.5A |
| kabeldiameter | ≤4mm~≤8.0mm |
| spelden | 4pin, 8pin |
|---|---|
| Code | A / B Code |
| Richtlijn | Rechtstreeks/Rechte hoek |
| Geschatte Stroom | 4A voor 4/5pin, 2A voor 8pin, 1.5A voor 12pin |
| Norm | RG121100 |
| Contacten | 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 en solenoïdeklep |
| Beëindiging | Schroef |
| IP hefboom | IP65 |
| Polen-materiaal | CuSn |
| Polen | 3pins en 2+PE 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Ingepast |
| IP niveau | IP65 |
| Geslacht | Mannetje |
| Contacten | 2+PE |
|---|---|
| Mate van bescherming | IP65 |
| Codage | Grootte B |
| Pin Number | 3pins |
| EMC naleving | beschermd niet |
| Contacten | 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
| Beëindiging | Schroefklem |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| Contacten | 5pins en 3+PE 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep B |
| Beëindiging | Schroef |
| Mate van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| Contacten | 5pins en 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Schroef |
| IP Classificatie | IP65 |
| Contactmateriaal | koper |
| Contacten | 8pins en 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep B |
| Beëindiging | Schroef |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | koper |
| Contacten | 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 aan de schakelaar van de solenoïdeklep |
| Beëindiging | Schroef |
| Mate van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |