| Koppeling | ingepaste koppeling |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Het koppelen cyclus | 500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+%30GF |
| Teperaturewaaier | -25℃-+85℃ |
| Productnaam | M8 5 PIN Rear Lock Flange Connector |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Reeks | M8 |
|---|---|
| Schakelaartype | Plastic verticaal |
| Aantal van Conntacts | 3/4/5/6/8 Speld |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Richtlijn | Hoekig rechtstreeks/ |
| Toepassing | Industrie automatisering en procesbeheersing |
|---|---|
| Productnaam | M8 zet het paneel schakelaar op |
| Beëindiging | Het solderen |
| Nominale spanning | 60V |
| Koppelingsnoot/schroef | Vernikkeld messing, CNC |
| Omringende Temperat | 20 - 40℃~+80℃ |
|---|---|
| Schakelaarcontacten | Messing met geplateerd goud |
| Schakelaartussenvoegsel | TPU/PA |
| Contactweerstand | ≤5mΩ |
| Beveiliging | Niet beschikbaar |
| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Draadmaat (mm) | max. 0,75 mm2 (max. AWG 20) |
| Nominale spanning | 60 V (32 V) |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Contacten van aantal | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Draadmaat | max. 0,75 mm2 (max. AWG 20) |
| Nominale spanning (V) | 60 V (32V) |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Aantal spelden | 8pins |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Nominale spanning (V) | 60V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Geschatte Stroom | 5A |
| Temperatuurwaaier | 40℃-105℃ |
|---|---|
| Garantie | 12 maand |
| Certificaat | UL, CE, TUV, ROHS, CCC, CQC |
| Materiaal | PA66 nylon UL94V-0 |
| classificatie | 110V / 5A |
| Contacten van aantal | 8pins |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Draadmaat | max. 0,75 mm2 (max. AWG 20) |
| Nominale spanning | 60 V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |