| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Huidige Classificatie | 5A |
| Contacten | 4pins |
| Contactdiameter | Φ1x4 |
| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Type | het vierkante paneel zet schakelaar op |
| Geslacht | Wijfje |
| Nominale spanning | 60 V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Schakelaartype | de speldwijfje van m12 17 |
|---|---|
| Gebruik | Automatisering |
| Kleur | Zwart |
| Nominale spanning | 60V |
| Garantie | 12 maanden |
| Contactdrager | PA66+GF |
|---|---|
| Beëindiging | Het solderen |
| IP Classificatie | IP67, IP68 |
| Geschatte Temperatuur | -25°C… +70°C |
| koppelmoer / schroef | Vernikkeld messing, CNC |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Modelnummer | M5 Schakelaar |
| Toepassing | Automobiel, Automobiel, industrieel, leiden, elektro |
| spelden | 4p, 5P, 3P |
| Kabelmateriaal | PVC/PUR |
| Certificaat | CE/ROHS/REACH |
|---|---|
| Jasjemateriaal | PVC/PUR |
| Opzettend Type | Staight, de Elleboog van de 90 Graad Rechte hoek |
| Draadlengte | pas aan |
| Leidermateriaal | BRASS/GOLD |
| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Contacten | 10pins |
| Schakelaartype | UCU FUS-1 |
| Productnaam | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Polen | 6pins |
| Type | beschermde schakelaar |
| Productnaam | De Cirkelbasis van de solenoïdewaarde een Type |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef/soleder/golfplaat |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Speld | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 spelden |
|---|---|
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeerselsluiten |
| Contactresiatance | ≤5mΩ |
| Afzet | Geschikte OD 48mm kabel |