| Contacten van aantal | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Draadmaat | max. 0,75 mm2 (max. AWG 20) |
| Nominale spanning | 60 V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Contacten van aantal | 8pins |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Draadmaat | max. 0,75 mm2 (max. AWG 20) |
| Nominale spanning (V) | 60 V (32V) |
| Geschatte Stroom | 5A |
| Polen | 8pins |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Geschatte Stroom | 5A |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| aantal contacten | 8 spelden |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Geslacht | Mannetje |
| Nominale spanning | 60V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| toepassing | Automobiel |
|---|---|
| Spelden | 4p, 5P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Contactmateriaal | Geplateerd messingsgoud |
| Beëindiging | Soldeersel |
| IP Classificatie | IP67 |
| Aantal Contacten | 2 - speld 24 |
|---|---|
| Geschatte stroom | 3 - 10 A |
| Kabellengte | Gebaseerd op het verzoek van de klant |
| Reeks | M5 / M8/M9/M12/M16/M23 |
| Koppeling | Ingepaste koppeling |
| Geslacht | Man, vrouw |
|---|---|
| Materiaal | PVC;PUR;Cuzn;TPU |
| Nominale spanning | 30 tot en met 60 V |
| Nominale stroom | 1.5-4A |
| Pin | 3,4,5,6,8 |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Toepassing | Sensor/Automotief |
| Geslacht | Mannetje & Wijfje |
| Kleur | Zwart, metalen |
| Product Name | M12 kopverbinding |
| Productnaam | M8 5 PIN Rear Lock Flange Connector |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| spelden | 4p |
|---|---|
| Aantal Posities | 2 / SPELD 3/4/5/6/8/12/17 |
| Opzettend Type | PCB zetten/Comité opzetten/Kabel op |
| Opzettende Eigenschap | Front Mount/Achter Opzetten/4 Gat Flens |
| Temperatuurwaaier | -25°C ~ + 85°C |