| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |
| Modelnummer | M8 zet het paneel schakelaar op |
| Type | ADAPTER, Soldeersel |
| Toepassing | Macht |
| Schakelaarontwerp | m8 mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Ondergrenstemperatuur | -40 °C |
| aantal contacten | 3/4/5/6/8 Speld |
|---|---|
| Schakelaartussenvoegsel | TPU/PA |
| Beëindiging | Schroef-verbinding/het Solderen |
| Productnaam | 3/4/5/6/8 Cirkel de Schakelaarkabel van M8 |
| Toepassing | Industrieel en Automative |
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Wijfje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Mannetje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom bij 40°C | 4A |
| Schakelaarontwerp | mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Het beperken van temperatu | ‚- 25℃ - +85℃ |
|---|---|
| Het verzegelen | NBR |
| spelden | 4p, 5P, 3P, 8P |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Materiaal | gegoten aluminium |
| Huidige Classificatie | 3A |
|---|---|
| Lichaamsrichtlijn | Rechtstreeks |
| IP Classificatie | 60V |
| Schild | Beschikbaar |
| Schakelaarsluiten | Moeilijke situatieschroef |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom bij 40°C | 4A |