| Koppeling | ingepaste koppeling |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Shell Material | Zinklegering met nikelplate |
| Het koppelen cyclus | 500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+%30GF |
| Koppeling | ingepaste koppeling |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Shell Material | Zinklegering met nikelplate |
| Het koppelen cyclus | 500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+%30GF |
| Schakelaarontwerp | mannetje hoekige schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeer |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | Landen |
| Pinnen | 3 4 5 6 8 pin |
| Nominale spanning | 250V |
| Nominale stroom | 4a |
| Verpakking Details | 1.Our verpakkend: elke PCs in één PE zak, dan gezet in een klein karton. 2. volgens klantenverzoek. |
|---|---|
| Levertijd | 14 |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 100000 |
| Plaats van herkomst | Shen zhen, China |
| Modelnummer | M8 de Schakelaars van de Reekssensor |
|---|---|
| Type | M8 de Schakelaar van Gebiedswireable |
| Toepassing | Industrieel en Automative |
| Geslacht | Mannetje |
| spelden | 4p |
| Schakelaarontwerp | m8 mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Lassen |
| Draadmaat | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Bovengrenstemperatuur | 85 °C |
| Productnaam | 4 Pin Round Connector |
|---|---|
| spelden | 4p, 3P |
| Schakelaartype | Cirkelschakelaars |
| Beveiligingsniveau | IP67 waterdichte Schakelaar |
| Type | Cirkelschakelaar |
| spelden | 3 4 |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| type | assemblageschakelaar |
| shell materiaal | zinklegeringen met nikelplate |
| tussenvoegselmateriaal | pa66+gf20% |
| Geslacht | Mannetje |
|---|---|
| Graad van bescherming | IP67 |
| tariefvoltage | 60V |
| Het beperken van temperatu | ‚- 25℃ - +85℃ |
| tariefstroom | 4A |