| Contactweerstand | ≤5mΩ |
|---|---|
| Omringende temperatur | -20℃~+80℃ |
| Resistan isolatie | ≥100MΩ |
| spelden | 4p, 5P, 3P, 8P |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Productnaam | M128pin vormende kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-10 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 spelden |
| Koppeling | ingepaste koppeling |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Shell Material | Zinklegering met nikelplate |
| Het koppelen cyclus | 500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+%30GF |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| vorm | 90 graden/rechtstreeks |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Schakelaarontwerp | mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Schakelaarontwerp | m8 mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |
| spelden | 3 4 |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| type | assemblageschakelaar |
| shell materiaal | zinklegeringen met nikelplate |
| tussenvoegselmateriaal | pa66+gf20% |
| Modelnummer | M8 de Schakelaars van de Reekssensor |
|---|---|
| Type | M8 de Schakelaar van Gebiedswireable |
| Toepassing | Industrieel en Automative |
| Geslacht | Mannetje |
| spelden | 4p |
| Beschrijving | M5 vormde rechtstreeks waterdichte schakelaar |
|---|---|
| Type | M5 Kabelschakelaar |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Over--vormt | TPU |
| Contact | Fosfoorbrons |
| Productnaam | IP67 de waterdichte het type van m12 plastic T schakelaar van de machtskabel |
|---|---|
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 2,3,4,5,6,8,12 spelden |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |