| Geslacht | Vrouwelijk, mannelijk |
|---|---|
| Contactmateriaal | Goudplatering |
| Nominale spanning | 30V voor 5/6/8 pin, 60V voor 3/4 pin |
| Nominale stroom | 1.5A/2A/3A/4A |
| Temperatuurbereik | -25°C ~ +85°C |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Contacten | 3Pins |
| Geslacht | Mannetje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Productnaam | 4pins vrouwelijke M8 gevormde schakelaarkabel |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-102 |
| Contacten | 3,4,5,6 8 12pins zijn beschikbaar |
| Geslacht | Wijfje |
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Geslacht | Mannelijk |
|---|---|
| Type | Landen |
| Pinnen | 4p, 3p |
| Contacten | 3 speld |
| Koppelingsnoot | Koppelnoot/schroef |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Geslacht | mannetje en vrouwtje |
| Modelnummer | M5,M8,M12 |
| Kleur | Zwarte of OEM kleur |
| Code | A / B / D / K / L / X / S / T-code |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk, man |
|---|---|
| Type | m8 schakelaar |
| Contacten | 3 4 5 6 8 pinnen |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Afscherming | niet beschikbaar |
| Toepassing | Industrie automatisering en procesbeheersing |
|---|---|
| Productnaam | M8 zet het paneel schakelaar op |
| Beëindiging | Het solderen |
| Nominale spanning | 60V |
| Koppelingsnoot/schroef | Vernikkeld messing, CNC |
| Schakelaartype | de speldwijfje van m12 17 |
|---|---|
| Gebruik | Automatisering |
| Kleur | Zwart |
| Nominale spanning | 60V |
| Garantie | 12 maanden |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | geleide waterdichte schakelaar |
| Toepassing | Automobiel |
| Materiaal | Pvc |
| Schakelaartype | Adapter |
| IP classificatie | IP67 |
|---|---|
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Het koppelen duurzaamheid | ≥500 |