| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Wijfje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Mannetje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom bij 40°C | 4A |
| Plaats van oorsprong | Guangdong, China |
|---|---|
| Materiaal invoegen | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 3/4/5/8/12/17pins |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| spelden | 4p, 3P |
|---|---|
| Speld | 3 speld, 3pin, 3p |
| Contactmateriaal | Geplateerd messingsgoud/Zilver |
| Productnaam | M8 3 assemblage van het speld de vrouwelijke waterdichte ip67 plastic gebied |
| Type | CEI, CEI |
| Koppeling | ingepaste koppeling |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Het koppelen cyclus | 500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+%30GF |
| Teperaturewaaier | -25℃-+85℃ |
| Geslacht | Mannelijk |
|---|---|
| Materiaal | PVC; pur |
| Nominale spanning | 30 tot en met 60 V |
| Nominale stroom | 1.5-4A |
| Pin | 3,4,5,6,8 pin |
| spelden | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Speld | BRASS/GOLD |
| IP Graad | IP67/68 |
| Type | Gevormd |
| Geschatte Stroom | 13A |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | DIN, M -serie |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Contacten | M8 3 4 5 6 8 PIN -connector |
| Contactmanier | Schroef |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Telling | 3 4 5 6 8 |
| Koppelingsmateriaal | Messing met vernikkeld |
| Afscherming | niet beschikbaar |
| Contactmethode | Schroef |
| Productnaam | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje aan Wijfje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Polen | 7pins |
| Schakelaartype | UCU FUS-1 |