| Geslacht | Mannetje |
|---|---|
| Graad van bescherming | IP67 |
| tariefvoltage | 60V |
| Het beperken van temperatu | ‚- 25℃ - +85℃ |
| tariefstroom | 4A |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | 3/4/5/6/8/12/17 enz.-Speld |
| Huidige Classificatie | 4A |
| Modelnummer | M12 vormende kabel |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Modelnummer | M5 gevormde schakelaar |
|---|---|
| Polen | 3p 4p |
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Type | vormende schakelaarkabel |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Productconnector | Fus-1 |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Geschatte Stroom | 10A |
| Type | UCU-schakelaar |
| Het koppelen stijl | Schroef |
| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Contacten | 7pins |
| Het koppelen stijl | Schroef |
| Code | EEN CODE VAN B D |
|---|---|
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Schakelaarontwerp | m8 vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Contacten | 3Pins |
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | AWG 24 of 26 |
| Kabeljasje | Pvc of PUR |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M5, M8, M12 |
| Sollicitatie | Automobiel/Sensor/Elektromateriaal |
| Productnaam | M12 maak kabelschakelaar waterdicht |
| oriëntatie | Rechtstreeks/Rechte hoek/rechtstreeks aan Rechte hoek/y-Type |
| Geslacht | Vrouwelijk |
|---|---|
| Code | A/B/D codering |
| Nominale spanning | 30V voor 5/6/8 pin, 60V voor 3/4 pin |
| Nominale stroom | 3/4 pin: 4a, 5pin: 3a, 6pin: 2a, 8pin: 1.5a |
| Oriëntatie | Rechtstreeks/Rechte hoek |