| Schakelaargeslacht | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeer |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Geslacht | Mannelijk en vrouwelijk |
|---|---|
| Type connector | mannelijke vrouwelijke stop |
| Code | A/B/D gecodeerd |
| Contactmateriaal | Cuzn, TPU |
| Nominale spanning | 30V voor 5/6/8 pin, 60V voor 3/4 pin |
| Het beperken van temperatu | ‚- 25℃ - +85℃ |
|---|---|
| Het verzegelen | NBR |
| spelden | 4p, 5P, 3P, 8P |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Materiaal | gegoten aluminium |
| spelden | 4p, 3P |
|---|---|
| Beëindiging | golfplaat, vormen-op kabel |
| Kabelafzet | 3,3 mm |
| Nominale spanning | 60V |
| Materiaal van contact | Cu/Zu (messing) |
| voeding | AC/DC 5-230V |
|---|---|
| Huidige Classificatie | max. 2.5A |
| IP classificaties | IP67 waterbewijs |
| Verpakking Details | m8 4pin vrouwelijke ip67 paneel waterdicht maken zetten soldeerselschakelaar 1.Our die verpakken op: |
| Levertijd | 14 |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | DIN, M -serie |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Contacten | M8 3 4 5 6 8 PIN -connector |
| Contactmanier | Schroef |
| Plaats van herkomst | shenzhen, China |
|---|---|
| Modelnummer | m8 het paneel zet, PCB op |
| Toepassing | Automobiel |
| Certificaat | CE ROHS |
| Geschatte stroom | 3A 1A |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Invoegmateriaal | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 3/4/5/8/12/17pins |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| Productnaam | 7/8“ schakelaar |
| Type | Vormende schakelaar |
| IP niveau | IP67 |
| Groottetype | Een codage |
| Shell Material | Metaal/Plastiek |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V voor 3/4 speld, 60V voor 5/6pin, 30V voor 8/12/17pin |
| Schakelaartype | AAN M12/D-SUB/RJ45 ETHERNET/USB/MINIdin/M8/GX12 |
| Toepassing 1 | Miniatuursensoren/Industriële Camera/Elektrofiets |
| Code | A / B/van C/van D/van K/van L/van X/van S/t-Code |