| Schakelaarontwerp | m8 mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Ondergrenstemperatuur | -40 °C |
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | M8 2 3 4 5 6 8 PIN -connector |
| Contacten | 3 4 5 6 8 pinnen |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Afscherming | niet beschikbaar |
| Gecodeerd | OMDAT C D X GECODEERD T S L M T Y |
|---|---|
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
| Vorm | 90 graad/180 graad |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M8 y-Type |
| Toepassing | Automobiel/Macht/Luchtvaart/Sensor |
| Contactmateriaal | koper (geplateerd zilver/goud) |
| Shell-materiaal | Pvc-kabelplastiek en messingslegering |
| Schakelaartussenvoegsel | TPU/PA |
|---|---|
| Sleutelwoorden | M8 maak Schakelaar waterdicht |
| Schakelaarcontacten | Messing met geplateerd goud |
| Productnaam | de Cirkelschakelaar van 3pin/4pin/5pin/6pin/8pin M8 |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| aantal contacten | 3/4/5/6/8 Speld |
|---|---|
| Schakelaartussenvoegsel | TPU/PA |
| Beëindiging | Schroef-verbinding/het Solderen |
| Productnaam | 3/4/5/6/8 Cirkel de Schakelaarkabel van M8 |
| Toepassing | Industrieel en Automative |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M5 M8 M12 M16 |
| Toepassing | Luchtvaart/Sensor/Elektromateriaal/Industriële etc…, Sensor of |
| Productnaam | M12 gevormde kabel |
| Contactmanier | schroef |
| Koppeling | ingepaste koppeling |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Shell Material | Zinklegering met nikelplate |
| Het koppelen cyclus | 500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+%30GF |
| Verpakking Details | 1.Our verpakkend: elke PCs in één PE zak, dan gezet in een klein karton. 2. volgens klantenverzoek. |
|---|---|
| Levertijd | 14 |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 100000 |
| Plaats van herkomst | Shen zhen, China |