| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | DIN, M -serie |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Contacten | M8 3 4 5 6 8 PIN -connector |
| Contactmanier | Schroef |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Telling | 3 4 5 6 8 |
| Koppelingsmateriaal | Messing met vernikkeld |
| Afscherming | niet beschikbaar |
| Contactmethode | Schroef |
| Productnaam | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje aan Wijfje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Polen | 7pins |
| Schakelaartype | UCU FUS-1 |
| Reeks | M8 |
|---|---|
| Schakelaartype | Plastic verticaal |
| Aantal van Conntacts | 3/4/5/6/8 Speld |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Richtlijn | Hoekig rechtstreeks/ |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Invoegmateriaal | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 4pins |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| Productnaam | M8 3 de Waterdichte Schakelaar van PIN Board Rear Mounted Flange |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | 7/8 assemblage |
| Toepassing | Audio & Video |
| Nominale spanning | 300V |
| IP Graad | ip67 |
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Schakelaarontwerp | m8 mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Lassen |
| Draadmaat | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Bovengrenstemperatuur | 85 °C |
| Huidige Classificatie | 3A |
|---|---|
| Lichaamsrichtlijn | Rechtstreeks |
| IP Classificatie | 60V |
| Schild | Beschikbaar |
| Schakelaarsluiten | Moeilijke situatieschroef |