| aantal contacten | 2.3.4.5 .6.7.8.12.14.19.24pins |
|---|---|
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Kabelafzet | 4-6 mm (PG 7)/6-8 mm (PG 9) |
| Mechanische verrichting | > 500 het koppelen cycli |
| Aantal spelden | 8pins |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Nominale spanning (V) | 60V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Geschatte Stroom | 5A |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M16, het vierkante paneel van M16 zet schakelaar op |
| Toepassing | Automobiel, Automobiel |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+GF20% |
| Certificaat | ISO9001/CE/ROHS/IP68 |
| Contacten | 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | mannelijke schakelaar |
| Beëindiging | Schroefklem |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M16 assemblage |
| Toepassing | Automobiel |
| Spelden | 8pin |
| Geschatte stroom | 3 - 10 A |
| Richtlijn | Richtlijn |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Shell Material | Koper/Zink |
|---|---|
| Kernmateriaal | PA66 |
| Overmoldmateriaal | PVC/TPU |
| Eindmateriaal | fosfoorkoper |
| Temperatuur | -20℃~+80℃ |
| AANTAL CONTACTEN | 3 / Speld 4/5/6/7/8/12/14/24 |
|---|---|
| Kabeltype | M16 assemblageschakelaar |
| Geschatte Stroom | 3A / 5A/7A/10A |
| Temperatuurwaaier | -25°C ~ + 85°C |
| Certificaat | CE ROHS ISO |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Contactspeld | speld 8 |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnummer | M12 zet het paneel op |
| Het werken Temperatur | -40℃~85 ℃ |
| Het beperken van temperatu | ‚- 25℃ - +85℃ |
|---|---|
| Het verzegelen | NBR |
| spelden | 4p, 5P, 3P, 8P |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Materiaal | gegoten aluminium |