| Contactspeld | 8 SPELD |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnummer | M16 zet het paneel op |
| Geschat IP | IP67 |
| mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Naam | M16 8 Pin Connector |
|---|---|
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Graad van bescherming | IP67 |
| spelden | 4p, 8P, 4pin 8pin |
| Modelnummer | M8 zet het Comité van assemblagepcb Schakelaar op |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, Sensor of Automatisering |
| Productnaam | M8 A die speld 3 4 5 6 8 coderen mannelijke assemblageschakelaar |
| Contacten | 3,4pins zijn beschikbaar |
| Beveiliging | V.N.-alaibable |
| Type | DIN, M -serie |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Contactpersonen | M12 3 4 5 8 12 17 PIN -connector |
| Contactmanier | Schroef |
| Speld | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 spelden |
|---|---|
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Geschatte Stroom | 7A voor speld 2 3; 6A voor speld 4 5; 5A voor speld 6 7 8 12; 3A voor speld 14 16 19; 1A voor speld |
| Nominale spanning | 250V voor speld 2 3 4 5 6; 125V voor speld 7 8; 60V voor speld 12 14 16 19 24 |
| Materiaal van huisvesting | Zink vernikkeld gieten |
| Speld | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 spelden |
|---|---|
| TYPE | Assemblage |
| Geschatte Stroom | 7A voor speld 2 3; 6A voor speld 4 5; 5A voor speld 6 7 8 12; 3A voor speld 14 16 19; 1A voor speld |
| Nominale spanning | 250V voor speld 2 3 4 5 6; 125V voor speld 7 8; 60V voor speld 12 14 16 19 24 |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Modelnummer | M16 |
| Toepassing | Automobiel, Sensor of Automatisering |
| Productnaam | M16 de kabel van de assemblageschakelaar |
| Merknaam | Rigoal Connector |
| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Type | het vierkante paneel zet schakelaar op |
| Draadmaat | max. 0,75 mm2 |
| Nominale spanning | 60 V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Speld | speld 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 |
|---|---|
| TYPE | Het Comité zet op |
| Geschatte Stroom | 7A voor speld 2 3; 6A voor speld 4 5; 5A voor speld 6 7 8 12; 3A voor speld 14 16 19; 1A voor speld |
| Nominale spanning | 250V voor speld 2 3 4 5 6; 125V voor speld 7 8; 60V voor speld 12 14 16 19 24 |
| Temperatuurwaaier | -20°C~80°C |
| Type | De Schakelaar van M16circualr |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Shen zhen, China |
| Graad van bescherming | IP67 |
| Mechanische verrichting | > 500 het koppelen cycli |
| Hogere temperatuur | + 85 °C |