| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Draadmaat (mm) | max. 0,75 mm2 (max. AWG 20) |
| Nominale spanning | 60 V (32 V) |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Aantal Contacten | 2 - speld 24 |
|---|---|
| Geschatte stroom | 3 - 10 A |
| Kabellengte | Gebaseerd op het verzoek van de klant |
| Reeks | M5 / M8/M9/M12/M16/M23 |
| Koppeling | Ingepaste koppeling |
| IP classificatie | IP67 |
|---|---|
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Het koppelen Duurzaamheid | ≥500 |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Kabelawg | 26AWG-22AWG |
| Geslacht | Mannetje & Wijfje |
|---|---|
| Connectortype | Solderen |
| Nominale stroom | 1.5A-4A |
| Nominale spanning | 30 tot en met 60 V |
| Aantal kernen | 3/4/5/6/8 pin |
| Type | M16 LEIDENE waterdichte schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Polen | 8pins |
| Het koppelen stijl | Snel verbind |
| Bescherm niveau | IP67 |
| Schakelaargeslacht | mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |
| Productnaam | M5m8 M12 M16 gevormde kabel |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contactmanier | schroef |
| tussenvoegselmateriaal | pa66+gf20% |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pin |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated Current | 4A |