| Type | RJ45, gegoten |
|---|---|
| Toepassing | Ethernet |
| Geslacht | Mannelijk |
| Naam van de producten | M12 gevormde schakelaar |
| Codering | X |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | DIN |
| Pinnen | 3 4 5 6 8 pin |
| Nominale spanning | 250V |
| Nominale stroom | 4A |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | Landen |
| Pinnen | 3 4 5 6 8 pin |
| Nominale spanning | 250V |
| Nominale stroom | 4a |
| Geslacht | Mannelijk en vrouwelijk |
|---|---|
| Type connector | mannelijke vrouwelijke stop |
| Code | A/B/D gecodeerd |
| Contactmateriaal | Cuzn, TPU |
| Nominale spanning | 30V voor 5/6/8 pin, 60V voor 3/4 pin |
| Minimum/Maximu | Werkende Temperatuur: -25°C +85°C |
|---|---|
| IP Classificatie | 60V |
| Beëindigingsmethode | PCB |
| Huidige Classificatie | 3A |
| Verpakking Details | m8 4pin vrouwelijke ip67 paneel waterdicht maken zetten soldeerselschakelaar 1.Our die verpakken op: |
| Contacten | 3pins en 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Schroef |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | koper |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
|---|---|
| Connector vergrendelingssysteem | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Materiaal connector | CuZn PA66 |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| aantal contacten | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Geschatte Stroom | 1A 3A 5A 6A 7A |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Naam van het product | 8 pin waterdichte gevormde stekker met kabel M12 aansluiting |
|---|---|
| Modelnummer | M12 waterdicht aansluiting met 8 pinnen |
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | DIN, M -serie |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Contacten | M8 3 4 5 6 8 PIN -connector |
| Contactmanier | Schroef |