| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Richtlijn | Richtlijn |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M16 assemblage |
| Toepassing | Automobiel |
| Spelden | 8pin |
| Geschatte stroom | 3 - 10 A |
| Type | kabelschakelaar |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| spelden | 4p, 5P, 3P, 2P, 6P |
| Materiaal | Pvc-Rubber |
| Modelnummer | M16 schakelaars |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel |
| spelden | 14P, 4p, 5P, 7P, 9P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Contactweerstand | ≤5mΩ |
| Het koppelen Duurzaamheid | > cyclus 500 |
| Type | M16 LEIDENE waterdichte schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Polen | 8pins |
| Het koppelen stijl | Snel verbind |
| Bescherm niveau | IP67 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | M16, het vierkante paneel van M16 zet schakelaar op |
| Toepassing | Automobiel, Automobiel |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+GF20% |
| Certificaat | ISO9001/CE/ROHS/IP68 |
| Contacten van aantal | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Draadmaat | max. 0,75 mm2 (max. AWG 20) |
| Nominale spanning (V) | 60 V (32V) |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Shell Material | Koper/Zink |
|---|---|
| Kernmateriaal | PA66 |
| Overmoldmateriaal | PVC/TPU |
| Eindmateriaal | fosfoorkoper |
| Temperatuur | -20℃~+80℃ |
| Plaats van Oorsprong | Guangdong, China |
|---|---|
| ModelNumber | M16 schakelaars |
| Type | M16 mannelijke schakelaar |
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Geslacht | Wijfje |