| Temperatuurwaaier | 40℃-105℃ |
|---|---|
| Garantie | 12 maand |
| Certificaat | UL, CE, TUV, ROHS, CCC, CQC |
| Materiaal | PA66 nylon UL94V-0 |
| classificatie | 110V / 5A |
| Single package size | 10X10X2 cm |
|---|---|
| Single gross weight | 2.900 kg |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Merknaam | rg-connector |
| Model NumberModel Number | M16 2 3 4 5 6 8 9 10 pin connector |
| Speld | 6 / Speld 7/9/12/17/19 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | ≥100 MΩ |
| Richting | Hoekig rechtstreeks/ |
| Certificaat | CE ROHS ISO9001 |
| Geslacht | Mannelijk Wijfje |
| Speld | 8 speld |
|---|---|
| Codage | Een Codage |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Huidig | 2A |
| Voltage | 30V |
| Schakelaarontwerp | m8 mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |
| Schakelaartype | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Polen | 4p |
| verbind type | m12 aan D-Sub |
| Polen | 6 spelden |
|---|---|
| Opbrengsgeslacht | Mannetje aan Mannetje |
| Beëindiging | Ingepast |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Tussenvoegselmateriaal | PPS mensentemperatuur 260° |
| Speld | speld 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef (12pin is soldeerseltype) |
| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Draadmaat (mm) | max. 0,75 mm2 (max. AWG 20) |
| Nominale spanning | 60 V (32 V) |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Type | het vierkante paneel zet schakelaar op |
| Draadmaat | max. 0,75 mm2 |
| Nominale spanning | 60 V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |