| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | M8 2 3 4 5 6 8 PIN -connector |
| Contacten | 3 4 5 6 8 pinnen |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Afscherming | niet beschikbaar |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 6 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | DIN, M -serie |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Contacten | M8 3 4 5 6 8 PIN -connector |
| Contactmanier | Schroef |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| Product Category | M16 Circular Connector |
|---|---|
| Certificate | ISO9001/CE/ROHS |
| Application | Audio & Video |
| Type | ADAPTER |
| Contact Plating | Au(gold Plating) |
| Contact Resistance | ≤5mΩ |
|---|---|
| Standard | IEC 61076-2-101 |
| Contact Plating | Au(gold Plating) |
| Application | Audio & Video |
| Protection level | IP67/IP68 Waterproof |
| Operating Temperature | -20℃~80 ℃ |
|---|---|
| Connector Series | M16 |
| Coding | A |
| Application | Audio & Video |
| Type | ADAPTER |