| Type connector | DIN, M -serie |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Contactpennen | 3 4 5 6 8 12 17 pin |
| Contactmanier | Schroef |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Type | M16 LEIDENE waterdichte schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Polen | 2P |
| Het koppelen stijl | Snel verbind |
| Bescherm niveau | IP67 |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en Wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 610mm |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |
| Type | M16 LEIDENE waterdichte schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Polen | 8pins |
| Het koppelen stijl | Snel verbind |
| IP niveau | IP68 |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| vorm | 90 graden/rechtstreeks |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| vorm | 90 graden/rechtstreeks |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Geschatte stroom | 4A |
| Nominale spanning | 250V |
| vorm | 90 graden/rechtstreeks |