| Codering | B D DIE X CODEREN |
|---|---|
| Pin | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Mate van bescherming | IP67/IP68 |
| Contactbeplating | Au (gouden plateren) |
| Materiaal connector | Pvc of PUR |
| Naam van het product | 8 pin waterdichte gevormde stekker met kabel M12 aansluiting |
|---|---|
| Modelnummer | M12 waterdicht aansluiting met 8 pinnen |
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | DIN |
| Pinnen | 3 4 5 6 8 pin |
| Nominale spanning | 250V |
| Nominale stroom | 4A |
| Type | M16 LEIDENE waterdichte schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Polen | 8pins |
| Het koppelen stijl | Snel verbind |
| Bescherm niveau | IP67 |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | Landen |
| Pinnen | 3 4 5 6 8 pin |
| Nominale spanning | 250V |
| Nominale stroom | 4a |
| Koppeling | ingepaste koppeling |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Shell Material | Zinklegering met nikelplate |
| Het koppelen cyclus | 500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+%30GF |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | DIN |
| Pinnen | 3 4 5 6 8 pin |
| Nominale spanning | 250V |
| Nominale stroom | 4A |
| Shell Material | Metaal/Plastiek |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V voor 3/4 speld, 60V voor 5/6pin, 30V voor 8/12/17pin |
| Schakelaartype | AAN M12/D-SUB/RJ45 ETHERNET/USB/MINIdin/M8/GX12 |
| Toepassing | Miniatuursensoren/Industriële Camera/Elektrofiets |
| Code | A / B/van C/van D/van K/van L/van X/van S/t-Code |
| pinnen | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| gecodeerd | A B D X gecodeerd |
| Vorm geven aan | Hoek / Recht |
| Geslacht | Vrouwelijk mannelijk |
| Type | Afgeschermd/Onafgeschermd |
| Productnaam | M8 a-codagewijfje aan vrouwelijke waterdichte kabel |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3,4,5,6 spelden zijn beschikbaar |
| Geslacht | Wijfje |
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |