| Gender | Female Male |
|---|---|
| Product Name | Rigoal Wholesale Customized IP68 M16 2 3 4 5 6 8 9 10 Pin Solar Industrial LEDWaterproof Connector |
| Color | Black Coating |
| Type | TXL |
| Waterproof Rating | IP67/IP68 |
| Contacten van aantal | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Draadmaat | max. 0,75 mm2 (max. AWG 20) |
| Nominale spanning | 60 V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Geslacht | Vrouwelijk / mannelijk |
|---|---|
| Type connector | Paneelbevestiging |
| Aantal pinnen | 3/4/5/8/12/17 PIN |
| Montagetype | Afsluiting van het solderen |
| Vergrendelingsmechanisme | Voor/achter bevestigd |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Modelnummer | M16 |
| Toepassing | Automobiel, Sensor of Automatisering |
| Productnaam | M16 de kabel van de assemblageschakelaar |
| Merknaam | Rigoal Connector |
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| geslacht | Mannetje en Wijfje |
| Type | het paneel zet/Assemblage/kabel op |
| Geschatte stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| IP classificatie | IP67 |
|---|---|
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Het koppelen Duurzaamheid | ≥500 |
| Positie | 3 / positie 4/5/8/12/17 |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeerselsluiten |
|---|---|
| Speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Type | enige stop; dubbele stoppen |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Kern | 3 / kern 4/5/8/12/17 |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |