| Poles | 8pins |
|---|---|
| Number Of Contacts | 2-5 |
| Operating Temperature | -40°C To 105°C |
| Wire Specification | 24-14AWG |
| Certifications | CE, RoHS |
| Graad van bescherming | IP65 |
|---|---|
| Speld | 2pin; 3pin |
| Code | Omdat c-code |
| Type | Basis; stop; gevormde kabel |
| Geschatte stroom | 10A |
| Cable Od | Max.5.5mm/7.5mm/10.0mm |
|---|---|
| Wire Specification | 24-14AWG |
| Poles | 8pins |
| Plating | Tin Plating |
| Certifications | CE, RoHS |
| Contacten | 5pins en 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Schroef |
| Bescherm niveau | IP65 |
| Contactmateriaal | koper |
| Aantalspeld | 3pin/4pin/5pin/8pin/12pin/17pin |
|---|---|
| Gecodeerd | A/B/C/D/X/T/S/L/K/M/Y gecodeerd |
| Type | Gevormd/zet het Comité/Assemblage/GLB op |
| Kabelmateriaal | PVC/PUR of douane |
| Contactmanier | Schroef/Solder/PCB/With-vlecht |
| Contacten | 3 4 5 8 12 17 contacten |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Soort | Schroef; Soldeersel; PCB; Met draad |
| Geslacht | mannetje en wijfje |
| Type | Voorslot; Achterslot |
| Posities | 3 4 5 8 12 17 posities |
|---|---|
| Code | OMDAT DE CODE VAN C D S T X |
| Geslacht | Mannetje; Wijfje |
| Huidig | 4A |
| Voltage | 250V |
| speld | 2 + PE/3 + PE |
|---|---|
| Codage | Omdat c-codage |
| Geschatte stroom | 10A |
| Nominale spanning | 250V |
| Werkende Temperatuur | -30°C~120°C |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | 7/8 assemblage |
| Toepassing | Audio & Video |
| Nominale spanning | 300V |
| IP Graad | ip67 |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Toepassing | Netwerk / Audio & Video / Ethernet |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Product Name | Waterdichte M12 naar RJ45 Kabelconnector |
| Kleur | Blauw, Groen, Zwart of OEM-kleur |