| Contacten | 5 spelden |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje aan wijfje |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Schakelaartype | SP21 reeks |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Contacten | 2 spelden |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Beëindiging | Schroef |
| Schakelaartype | Het Comité zet op |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Productnaam | M128pin vormende kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-10 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 spelden |
| Product Name | Rigoal Wholesale custom IP68 M16 2 3 4 5 6 8 9 10 pin solar industrial LED lamp outdoor waterproof connector |
|---|---|
| Poles | 8pins |
| Plating | Tin Plating |
| Package | Carton |
| Operating Temperature | -40°C To 105°C |
| Type | DIN, DIN43650 |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Product Name | Transparante magneetventiel DIN 43650 connector |
| Formulier | 3P 4P 2+2PE 3+PE |
| Package | Carton |
|---|---|
| Operating Temperature | -40°C To 105°C |
| Current | 2A-5A |
| Poles | 8pins |
| Matreial | Plastic |
| Number Of Contacts | 2-5 |
|---|---|
| Cable Od | Max.5.5mm/7.5mm/10.0mm |
| Matreial | Plastic |
| Wire Specification | 24-14AWG |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Werkende Temperatuur | -40°C-125°C |
|---|---|
| Graad van Bescherming | IP67 |
| Beëindiging | Soldeerselbeëindiging |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Contactweerstand | ≤3mΩ |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Geslacht | mannetje en vrouwtje |
| Modelnummer | M5,M8,M12 |
| Kleur | Zwarte of OEM kleur |
| Code | A / B / D / K / L / X / S / T-code |
| spelden | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Speld | BRASS/GOLD |
| IP Graad | IP67/68 |
| Type | Gevormd |
| Geschatte Stroom | 13A |