| Type | Adapter |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Toepassing | Automobiel en Sensor |
| Spelden | 4P |
| Verbindingstype | M12 aan RJ45-schakelaar |
| Schakelaar | De Schakelaar van de solenoïdeklep |
|---|---|
| Type | DIN |
| Beëindiging | Het solderen |
| Modelnummer | vrouwelijke solenoïdeklep |
| Toepassing | Automobiel |
| Contactspeld | 3/4/5/6/8/12/17 enz.-Speld |
|---|---|
| Huidige Classificatie | 50A maximum |
| Schakelaartype | Schroef |
| Geschat IP | IP67 |
| Toepassing | Industrieel, Mobiel Automatiseringsmateriaal |
| speld | speld 2 3 4 5 7 8 9 10 12 16 17 20 24 26 |
|---|---|
| Geschatte stroom | 3A, 5A, 10A, 13A, 15A, 25A, 30A, 50A |
| Nominale spanning | 125V, 180V, 200V, 250V, 500V |
| Type | het paneel zet/Assemblage/met kabel op |
| Testvoltage (AC.V) 1min | 1000,1200,1500 |
| Toepassing | Automobiel, Industrieel |
|---|---|
| Materiaal | pvc of tpu |
| Schakelaartype | M12 aan klep |
| Spelden | 3 4 5 6 8 12pin |
| Temperatuurwaaier | -25°C ~ +80°C/-40°C ~ +125°C |
| Codage | B D DIE X CODEREN |
|---|---|
| Kern | kern 3 4 5 6 8 12 17 |
| Kabelmaterialen | Poort5e/gate 6e/Custom verzoek |
| Geschatte Stroom | 2A; 4A |
| Nominale spanning | 30V; 250V |
| speld | speld 2 3 4 5 7 8 9 10 12 16 17 20 24 26 |
|---|---|
| Geschatte stroom | 3A, 5A, 10A, 13A, 15A, 25A, 30A, 50A |
| Nominale spanning | 125V, 180V, 200V, 250V, 500V |
| Type | het paneel zet/Assemblage/met kabel op |
| Testvoltage (AC.V) 1min | 1000,1200,1500 |
| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Type | assemblage aan paneel |
| Het koppelen stijl | Soldeersel |
| Productconnector | Fus-1 |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Geschatte Stroom | 10A |
| Type | UCU-schakelaar |
| Het koppelen stijl | Schroef |
| Polen | 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 en DIN 43650 |
| Beëindiging | Schroef |
| IP Classificatie | IP65 |
| Huisvestingsmateriaal | PA |