| Code | EEN CODE VAN B D |
|---|---|
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Code | EEN CODE VAN B D |
|---|---|
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Type | het paneel zet/Assemblage/kabel op |
| Vorm | Rechtstreeks/Hoek |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Minimum/Maximu | Werkende Temperatuur: -25°C +85°C |
|---|---|
| IP Classificatie | 60V |
| Beëindigingsmethode | PCB |
| Huidige Classificatie | 3A |
| Verpakking Details | m8 4pin vrouwelijke ip67 paneel waterdicht maken zetten soldeerselschakelaar 1.Our die verpakken op: |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Pool | 3 4 5 8 12 17 polen |
| Type | het paneel zet/Assemblage/gevormde kabel op |
| Vorm | Rechtstreeks/Hoek |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Rated current | 1.5A-4A |
|---|---|
| Rated voltage | 30V-250V |
| Operating Temperature | -40°C~85°C |
| Degree of protection | IP67/IP68 |
| Connector locking system | Solder/Screw/Pcb/Wire |
| Geslacht | Vrouwelijk |
|---|---|
| Code | A/B/D codering |
| Nominale spanning | 30V voor 5/6/8 pin, 60V voor 3/4 pin |
| Nominale stroom | 3/4 pin: 4a, 5pin: 3a, 6pin: 2a, 8pin: 1.5a |
| Oriëntatie | Rechtstreeks/Rechte hoek |
| Contacten | 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
| Beëindiging | Schroefklem |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Contacten | 3Pins |
| Geslacht | Mannetje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Wijfje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Mannetje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom bij 40°C | 4A |