| Productconnector | Fus-1 |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Contacten | 4pins |
| Type | UCU-reeks |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Geschatte stroom | 4A |
| Nominale spanning | 250V |
| Type | Met draadtype |
| Wire Specification | 24-14AWG |
|---|---|
| Certifications | CE, RoHS |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Insulation Resistance | ≥1000MΩ |
| Poles | 8pins |
| Temperatuurbereik | -25°C ~ +85°C |
|---|---|
| Nominale spanning | DC60V AC50V |
| Contactmateriaal | Messing, Geplateerd Goud |
| Het koppelen cyclus | >100 keer |
| Nominale stroom | 0.5A |
| speld | speld 9 15 |
|---|---|
| Code | D-SUB9 D-SUB15 HD-SUB9 HD-SUB15 |
| Type | het paneel zet/gevormd type/assemblagetype op |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | soldeersel/schroef |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroefsluiten (12pin is soldeerseltype) |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Pin | Speld 3 4 5 6 8 |
|---|---|
| Codering | A B D-codering |
| Type | Gevormd |
| Nominale stroom | 1.5A;2A;3A;4A |
| Nominale spanning | 30V 60V |
| Type | Adapter, gevormde/paneelmontage/assemblage/gevormde kabel |
|---|---|
| Toepassing | Audio & Video |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Naam van de producten | M12 naar RJ45 waterdichte connector |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C~105°C |
| Contacten | 5 pinnen |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipuschakelaar |
| Beëindiging | Ingepast |
| Graad van Bescherming | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| speld | speld 2 3 4 5 7 8 9 10 12 16 17 20 24 26 |
|---|---|
| Geschatte stroom | 3A, 5A, 10A, 13A, 15A, 25A, 30A, 50A |
| Nominale spanning | 125V, 180V, 200V, 250V, 500V |
| Type | het paneel zet/Assemblage/met kabel op |
| Testvoltage (AC.V) 1min | 1000,1200,1500 |