| Geslacht | Mannelijk |
|---|---|
| Type | Landen |
| Pinnen | 4p, 3p |
| Contacten | 3 speld |
| Koppelingsnoot | Koppelnoot/schroef |
| Application | Automotive, Power, LED |
|---|---|
| Matreial | Plastic |
| Package | Carton |
| Product Name | Rigoal Wholesale custom IP68 M16 2 3 4 5 6 8 9 10 pin solar industrial LED lamp outdoor waterproof connector |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Number Of Contacts | 2-5 |
|---|---|
| Product Name | Rigoal Wholesale custom IP68 M16 2 3 4 5 6 8 9 10 pin solar industrial LED lamp outdoor waterproof connector |
| Current | 2A-5A |
| Matreial | Plastic |
| Insulation Resistance | ≥1000MΩ |
| Geschatte Stroom | 2A; 4A |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V; 250V |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Posities | 3 4 5 6 8 12 17 posities |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Koppel | A B D X-codering |
|---|---|
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
| Type | Slot achter/voor |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Werkende Temperatuur | -40°C~85°C |
| Wire Specification | 24-14AWG |
|---|---|
| Product Category | LED Waterproof Connector |
| Connector Gender | Male/Female |
| Cable Od | Max.5.5mm/7.5mm/10.0mm |
| Certifications | CE, RoHS |
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| geslacht | mannetje/wijfje |
| Type | het paneel zet/Assemblage/kabel op |
| Geschatte stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef (12pin is soldeerseltype) |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Speld | Speld 3 4 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Geschatte Stroom | 1.5A voor 12 17 pin/2A voor 4 5 8 pin/4A voor speld 3 4 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 17 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Type | Metaal; Plastiek |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje en Mannetje |
| Materiaal van huisvesting | Messing/Zink vernikkeld gieten |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU |
| Manier | 3 4 5 8 12 17 manieren |