| Contacten | 5pins en 3+PE 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep B |
| Beëindiging | Schroef |
| Mate van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| Contacten | 8pins en 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep B |
| Beëindiging | Schroef |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | koper |
| Polen | 3pins en 2+PE 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Ingepast |
| IP niveau | IP65 |
| Geslacht | Mannetje |
| Spelden | 8pins en 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarnaam | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Ingepast |
| IP Classificatie | IP65 |
| Geslacht | Mannetje |
| Schakelaar | 7/8“ schakelaar |
|---|---|
| Draadmaat (AWG) | 16 |
| Type | Assemblage |
| IP Classificatie | IP67 |
| Contacten | 3+PE |
| Geschatte stroom | 5A-13A |
|---|---|
| Max Temp | degreee 260 |
| Polen | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Temperatuurwaaier | -40~+105 |
| Certificering | CE, ROHs, iso |
| Reeks | M8 |
|---|---|
| Schakelaartype | Plastic verticaal |
| Aantal van Conntacts | 3/4/5/6/8 Speld |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Richtlijn | Hoekig rechtstreeks/ |
| Toepassing | Audio & Video |
|---|---|
| Spelden | 4p, 8P |
| IP Classificatie | IP67 |
| Huidige Classificatie | 1.0A |
| Certificaat | Ce, ROHs, ISO9001 |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Toepassing | Sensor/Automotief |
| Geslacht | Mannetje & Wijfje |
| Kleur | Zwart, metalen |
| Product Name | M12 kopverbinding |