| Geslacht | Mannelijk en vrouwelijk |
|---|---|
| Type connector | mannelijke vrouwelijke stop |
| Code | A/B/D gecodeerd |
| Contactmateriaal | Cuzn, TPU |
| Nominale spanning | 30V voor 5/6/8 pin, 60V voor 3/4 pin |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| speld | speld 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D X |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef/solder/PCB/wire |
| speld | speld 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D X |
| Geschatte stroom | 2A voor A X code 8 speld, 4A voor code 4 van D speld |
| Nominale spanning | 30V voor A X code 8 speld, 250V voor code 4 van D speld |
| Type | De assemblage/het Comité zet/Gevormd op |
| Geslacht | Mannetje & Wijfje |
|---|---|
| Connectortype | Solderen |
| Nominale stroom | 1.5A-4A |
| Nominale spanning | 30 tot en met 60 V |
| Aantal kernen | 3/4/5/6/8 pin |
| Naam | M12-aansluiting |
|---|---|
| Nominale spanning | 250v |
| Geschatte Stroom bij 40°C | 4A |
| Verbindingsmethode | PCB |
| Waterdichte graad | IP68 |
| IP classificatie | IP67 |
|---|---|
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Het koppelen Duurzaamheid | ≥500 |
| IP classificatie | IP67 |
|---|---|
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Het koppelen duurzaamheid | ≥500 |
| Geschatte Stroom | 2A voor 8 speld, 4A voor speld 4 |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V voor 8 speld, 250V voor speld 4 |
| Posities | 3 4 5 6 8 12 17 posities |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Geslacht | Wijfje; Mannetje |
| Geslacht | Vrouwelijk, mannelijk |
|---|---|
| Contactmateriaal | Goudplatering |
| Nominale spanning | 30V voor 5/6/8 pin, 60V voor 3/4 pin |
| Nominale stroom | 1.5A/2A/3A/4A |
| Temperatuurbereik | -25°C ~ +85°C |