| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Schakelaarontwerp | m8 vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Schakelaargeslacht | mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |
| Geslacht | Mannetje |
|---|---|
| Product | 7/8“ schakelaar |
| Contactdooscontact | CuSn |
| IP Classificatie | IP67 |
| Contactaantallen | 4pins |
| Contacten | 3pins en 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Schroef |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | koper |
| Geslacht | Mannetje |
|---|---|
| Productnaam | 7/8“ schakelaar |
| IP niveau | IP67 |
| Polen | 5P |
| Sluitensysteem | schroef 7/8“ - 16UNF |
| toepassing | Automobiel |
|---|---|
| Spelden | 4p, 5P, 7P, 3P, 8P, 2P, 6P |
| Contactmateriaal | Geplateerd messingsgoud |
| Beëindiging | Soldeersel |
| IP Classificatie | IP67 |
| pinnen | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| gecodeerd | A B D X gecodeerd |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Vorm geven aan | Hoek / Recht |
| Nominale stroom | 4A |
| Contacten | 2/3/4/5/6/8/12/17pins |
|---|---|
| Codetype | A/B/C/D |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Kabelmateriaal | PVC/PUR |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Pinnen | 3P |
|---|---|
| Type | Adapter |
| Aantal kernen | kern drie |
| Sollicitatie | Stroom |
| Geslacht | Vrouwelijk |