| Schakelaarontwerp | m8 mannelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Ondergrenstemperatuur | -40 °C |
| Modelnummer | M8 zet het Comité van assemblagepcb Schakelaar op |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, Sensor of Automatisering |
| Productnaam | M8 A die speld 3 4 5 6 8 coderen mannelijke assemblageschakelaar |
| Contacten | 3,4pins zijn beschikbaar |
| Beveiliging | V.N.-alaibable |
| Productnaam | m12-connector voor paneelmontage |
|---|---|
| Norm | CEI |
| Toepassing | Automobiel |
| Gecodeerd | OMDAT GECODEERD C D S T X |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Afzet | Geschikte OD 48mm kabel |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroefsluiten (12pin is soldeerseltype) |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Speld | speld 5 8 |
|---|---|
| Codage | Een Codage |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Huidig | 2A |
| Voltage | 30V |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Kernen | 3 4 5 8 12 17 kernen |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Geschatte stroom | 1A voor 12-polig/2A voor 8-polig/4A voor 3 4 5 17-polig |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12-polig/60V voor 5-polig/250V voor 3 4 17-polig |
| Gecodeerd | OMDAT C D X GECODEERD T S L M T Y |
|---|---|
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
| Vorm | 90 graad/180 graad |
| Merknaam | Rigoal |
|---|---|
| Schakelaar | M19 |
| Geslacht | Wijfje en mannetje |
| Contactspeld | 12 Pin Wire To Wire |
| Verbindend Model | schroefsluiten |
| Geschatte Stroom | 5A-13A |
|---|---|
| Polen | 2 3 4 5 6 7 9pin |
| Temperatuurwaaier | -40~+105 |
| Certificering | CE ROHs |
| Shell-materiaal | PC, Nylon66, brandweerstand |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China, China |
|---|---|
| Merknaam | Rigoal connector(RG) |
| Modelnummer | m5 het vormen, M5-Schakelaar |
| Type | het vormen |
| spelden | 4p, 5P, 3P |