| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeerselsluiten |
|---|---|
| Speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Type | enige stop; dubbele stoppen |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Kern | 3 / kern 4/5/8/12/17 |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Type | DIN, M12 -connector |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Contactpersonen | 3 4 5 6 7 8 12 14 16 17 19 19 24 pin |
| Contactmanier | Schroef |
| Type | RJ45, gegoten |
|---|---|
| Toepassing | Ethernet |
| Geslacht | Mannelijk |
| Naam van de producten | M12 gevormde schakelaar |
| Codering | X |
| Modelnummer | M23 schakelaar |
|---|---|
| Toepassing | macht, sensor, automobiel, ethernet, auto enz. |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Kabelafzet | 610mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Modelnummer | geleide waterdichte schakelaar |
| Toepassing | Automobiel |
| Materiaal | Pvc |
| Schakelaartype | Adapter |
| Type | Paneel connector |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk |
| Materiaal van Huisvesting | Messing/Zink vernikkeld gieten |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Pin | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Codage | B D DIE X CODEREN |
|---|---|
| Posities | 3 4 5 8 12 17 posities |
| Geschatte stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Materiaal van schakelaar | PUR, TPU OF PVC |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Pin | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| gecodeerd | A B D X gecodeerd |
| Geslacht | Man vrouw |
| Mate van bescherming | IP67/IP68 |
| Kabel AWG | 26AWG-22AWG |