| Code | Een Code |
|---|---|
| Speld | speld 5 8 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Materiaal van schakelaar | PUR, TPU OF PVC |
| Contacten | 3 Polen |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipu 17 schakelaar |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| IP graad | IP67 |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| Grootte | M12 B-codage |
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Modelnumbe | m12 t-type |
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Type | waterdichte schakelaar, waterdichte schakelaar |
| Toepassing | automatisering |
| Reeks | M12 |
| Codage | A, B, C, D, X |
| Productnaam | IP67 de waterdichte het type van m12 plastic T schakelaar van de machtskabel |
|---|---|
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Aantal Pool | 2,3,4,5,6,8,12 spelden |
| De graad van beschermt | IP67/IP68 |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Telling | 3 4 5 6 8 |
| Koppelingsmateriaal | Messing met vernikkeld |
| Afscherming | niet beschikbaar |
| Contactmethode | Schroef |
| Temperatuurbereik | -25°C ~ +85°C |
|---|---|
| Nominale spanning | DC60V AC50V |
| Contactmateriaal | Messing, Geplateerd Goud |
| Het koppelen cyclus | >100 keer |
| Nominale stroom | 0.5A |
| Koppelen | Koppeling met schroefdraad |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeer |
| Shell-materiaal | Zinklegering met nikelplate |
| Het koppelen cyclus | 500 keer |
| Materiaal invoegen | PA66+%30GF |
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |
| Schakelaarontwerp | m8 vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3,5 - 5,0 mm |