| Contacten | 6 spelden |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Graad van bescherming | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Geslacht | Wijfje |
|---|---|
| schakelaarnaam | 7/8“ schakelaar |
| Type | gevormde schakelaar |
| Bescherm niveau | IP67 |
| Contacten | 5p |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Geslacht | Wijfje en Mannetje |
| Type | Metaal; Plastiek |
| Soort | Schroef; Soldeersel; PCB; Met draad |
| Productnaam | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Polen | 6pins |
| Type | beschermde schakelaar |
| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Type | het vierkante paneel zet schakelaar op |
| Geslacht | Wijfje |
| Nominale spanning | 60 V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Speld | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 16 19 24 spelden |
|---|---|
| TYPE | Assemblage |
| Geschatte Stroom | 7A voor speld 2 3; 6A voor speld 4 5; 5A voor speld 6 7 8 12; 3A voor speld 14 16 19; 1A voor speld |
| Nominale spanning | 250V voor speld 2 3 4 5 6; 125V voor speld 7 8; 60V voor speld 12 14 16 19 24 |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Aantal spelden | 8pins |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje |
| Nominale spanning (V) | 60V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Geschatte Stroom | 5A |
| aantal contacten | 2 3 4 5 6 7 8 12 14 19 24Pins |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Geschatte Stroom | 1A 3A 5A 6A 7A |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Spelden | 4p, 5P, 3P, 2P, 6P |
|---|---|
| Materiaal | Pvc-Rubber |
| Gebruik | LEIDENE geconcentreerde verlichting, LEIDENE muurverlichting, openluchtlichten |
| Huidig | 2A-5A |
| Draadgrootte | 18awg/20awg/22awg/24awg |
| Modelnummer | DE WATERDICHTE SCHAKELAAR VAN SP11 SP13 SP17 SP21 SP29 |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, Automobiel, Sensor, Automotion |
| Productnaam | de schakelaar SP1 13 17 21 29 water bestand 2 3 4 5 7 8 9 speldt c |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Beëindiging | Schroef/soldeersel/golfplaat |