| aantal contacten | 2.3.4.5 .6.7.8.12.14.19.24pins |
|---|---|
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Kabelafzet | 4-6 mm (PG 7)/6-8 mm (PG 9) |
| Mechanische verrichting | > 500 het koppelen cycli |
| Type | M16 LEIDENE waterdichte schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Polen | 2P |
| Het koppelen stijl | Snel verbind |
| Bescherm niveau | IP67 |
| AANTAL CONTACTEN | 3 / Speld 4/5/6/7/8/12/14/24 |
|---|---|
| Kabeltype | M16 assemblageschakelaar |
| Geschatte Stroom | 3A / 5A/7A/10A |
| Temperatuurwaaier | -25°C ~ + 85°C |
| Certificaat | CE ROHS ISO |
| spelden | 2p 3p 4p 5p 6p 7p 8p 12p 14p 19p 24p |
|---|---|
| Koppeling | Ingepaste koppeling |
| Shell Materials | De zinklegeringen met nikelplated |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+GF20% |
| Geslacht | mannetje en wijfje, mannetje en wijfje |
| Productnaam | IP67 de waterdichte het type van m12 plastic T schakelaar van de machtskabel |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
|---|---|
| IP classificatie | IP67 |
| Type | automatisering, Sensorschakelaar |
| Omringende Temperatu | -25C ~ + 85°C |
| Norm | CEI 61076-2-105 |
| Koppeling | ingepaste koppeling |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Het koppelen cyclus | 500times |
| Tussenvoegselmateriaal | PA66+%30GF |
| Teperaturewaaier | -25℃-+85℃ |
| Schakelaarontwerp | m8 vrouwelijke schakelaar |
|---|---|
| Beëindiging | Soldeersel |
| Draadmaat (mm) | 0,25 mm ² |
| Draadmaat (AWG) | 24 |
| Kabelafzet | 3.5 - 5,0 mm |