| Norm | Iec61076-2-101 |
|---|---|
| Het beschermen | V.N.-alaibable |
| IP graad | IP67 |
| Contactmanier | Schroef |
| Grootte | M8 |
| Package | Carton |
|---|---|
| Operating Temperature | -40°C To 105°C |
| Current | 2A-5A |
| Poles | 8pins |
| Matreial | Plastic |
| Sollicitatie | Elektrische fiets |
|---|---|
| Contactmateriaal | koper gouden plateren |
| Nominale stroom | 1,5A, 3A, 4A, 1,5A-4A |
| Nominale spanning | 30/60V, 30-60V |
| Geslacht | Vrouwelijk / mannelijk |
| Sollicitatie | Automobiel |
|---|---|
| Contactmateriaal | koper gouden plateren |
| Nominale stroom | 1,5 A, 3A, 4 A |
| Nominale spanning | 60 V |
| Geslacht | Man/vrouw |
| Number Of Contacts | 2-5 |
|---|---|
| Cable Od | Max.5.5mm/7.5mm/10.0mm |
| Matreial | Plastic |
| Wire Specification | 24-14AWG |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
|---|---|
| Connector vergrendelingssysteem | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Materiaal connector | CuZn PA66 |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Werkende Temperatuur | -40°C-125°C |
|---|---|
| Graad van Bescherming | IP67 |
| Beëindiging | Soldeerselbeëindiging |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Contactweerstand | ≤3mΩ |
| Geschatte Stroom | 2A; 4A |
|---|---|
| Nominale spanning | 30V; 250V |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Posities | 3 4 5 6 8 12 17 posities |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Geslacht | mannetje en vrouwtje |
| Modelnummer | M5,M8,M12 |
| Kleur | Zwarte of OEM kleur |
| Code | A / B / D / K / L / X / S / T-code |
| Type | Metaal; Plastiek |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje en Mannetje |
| Materiaal van huisvesting | Messing/Zink vernikkeld gieten |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU |
| Manier | 3 4 5 8 12 17 manieren |