| Poles | 8pins |
|---|---|
| Number Of Contacts | 2-5 |
| Operating Temperature | -40°C To 105°C |
| Wire Specification | 24-14AWG |
| Certifications | CE, RoHS |
| Schakelaargrootte | D-sub |
|---|---|
| aantal contacten | 15Pins |
| Assemblagestijl | Gebiedsinstallatie |
| Het koppelen stijl | Schroef |
| Achtershell | Rechtstreeks |
| Toepassing | Automobiel, Industrieel |
|---|---|
| Materiaal | pvc of tpu |
| Schakelaartype | M12 aan klep |
| Spelden | 3 4 5 6 8 12pin |
| Temperatuurwaaier | -25°C ~ +80°C/-40°C ~ +125°C |
| Graad van bescherming | IP65 |
|---|---|
| Speld | 2pin; 3pin |
| Code | Omdat c-code |
| Type | Basis; stop; gevormde kabel |
| Geschatte stroom | 10A |
| Contact | 3 4 5 8 12 17 contacten |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Nominale spanning | 250V |
| Geschatte stroom | 4A |
| Kabellengte | volgens klantenvereiste |
| Codage | B D DIE X CODEREN |
|---|---|
| Kern | kern 3 4 5 6 8 12 17 |
| Kabelmaterialen | Poort5e/gate 6e/Custom verzoek |
| Geschatte Stroom | 2A; 4A |
| Nominale spanning | 30V; 250V |
| Cable Od | Max.5.5mm/7.5mm/10.0mm |
|---|---|
| Wire Specification | 24-14AWG |
| Poles | 8pins |
| Plating | Tin Plating |
| Certifications | CE, RoHS |
| Contacten | 5pins en 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | m12 en solenoïdeklep C |
| Beëindiging | Schroef |
| Bescherm niveau | IP65 |
| Contactmateriaal | koper |
| Aantalspeld | 3pin/4pin/5pin/8pin/12pin/17pin |
|---|---|
| Gecodeerd | A/B/C/D/X/T/S/L/K/M/Y gecodeerd |
| Type | Gevormd/zet het Comité/Assemblage/GLB op |
| Kabelmateriaal | PVC/PUR of douane |
| Contactmanier | Schroef/Solder/PCB/With-vlecht |
| Contacten | 3 4 5 8 12 17 contacten |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Soort | Schroef; Soldeersel; PCB; Met draad |
| Geslacht | mannetje en wijfje |
| Type | Voorslot; Achterslot |