| kern | 3core, 4core, 5core, 8core, 12core, 17core |
|---|---|
| Code | GECODEERDE B D X |
| Geschatte stroom | 4A |
| Nominale spanning | 250V |
| Graad van bescherming | IP68; IP67 |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
|---|---|
| Norm | CAT5e/CAT6a |
| Connector vergrendelingssysteem | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Geslacht | Man vrouw |
| Kabel OD | 5.5mm~7.0mm |
| Waterdichte kwaliteit | IP67/IP68 |
|---|---|
| Norm | CAT5e/CAT6a |
| Verbindingswijze | Schroef/Solder/PCB/Wire |
| Materiaal connector | CuZn PA66 |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins No. | 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Code | ABDXS |
| Kabelawg | 26AWG -22AWG /Custom |
| Contact opnemen | AU (goudplating) |
| Verbindingsmateriaal | CuZn,TPU of PVC |
| Schakelaargrootte | D-Sub |
|---|---|
| Aantal Contacten | 9pins |
| Contactgeslacht | Wijfje |
| Assemblagestijl | Gebiedsinstallatie |
| Het koppelen stijl | Schroef |
| spelden | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Speld | BRASS/GOLD |
| IP Graad | IP67/68 |
| Type | Gevormd |
| Geschatte Stroom | 13A |
| Geslacht | Male-Female |
|---|---|
| Beveiliging | Niet-beschermd |
| Type | Middelgroot Voltage, DIN |
| Beschermd | Beschikbaar |
| Certificaat | IP67 |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Contactweerstand | ≤10mΩ |
| Speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Custume requiremnet | Keur goed |
|---|---|
| Geschatte Stroom | 10A |
| Nominale spanning | 250V |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| EMC naleving | beschermd niet |
| Nominale spanning | 250V |
|---|---|
| Geschatte Stroom | 10A |
| Speld | 2 + PE; 3 + PE |
| grootte | SizeA, SizeB, SizeC |
| staart | PG7/PG9 |