| Contacten | 5 spelden |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje aan wijfje |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Schakelaartype | SP21 reeks |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Contacten | 2 spelden |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Beëindiging | Schroef |
| Schakelaartype | Het Comité zet op |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Type | assemblage aan paneel |
| Het koppelen stijl | Soldeersel |
| Product Name | Rigoal Wholesale custom IP68 M16 2 3 4 5 6 8 9 10 pin solar industrial LED lamp outdoor waterproof connector |
|---|---|
| Poles | 8pins |
| Plating | Tin Plating |
| Package | Carton |
| Operating Temperature | -40°C To 105°C |
| Kabelspecificatie | 0.15m㎡~0.2m㎡ |
|---|---|
| Diameterwaaier | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Contactdiameter en aantal | 4 spelden |
| Geschatte Stroom | 1.5A |
| Brandbaarheidsclassificatie | UL94-V0 |
| Type | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje aan Mannetje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Contacten | 9Pins |
| Verbindingstype | m12 aan D-Sub |
| Type | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje aan Wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Contacten | 9pins en 4pins |
| Verbindingstype | m12 aan D-Sub |
| Polen | 3+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | M12 en DIN 43650 |
| Beëindiging | Schroef |
| IP Classificatie | IP65 |
| Huisvestingsmateriaal | PA |
| Productnaam | M128pin vormende kabel |
|---|---|
| Toepassing | Sensor of Automatisering |
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Norm | Iec61076-2-10 |
| Contacten | 3 4 5 6 8 spelden |
| Type | DIN, DIN43650 |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Product Name | Transparante magneetventiel DIN 43650 connector |
| Formulier | 3P 4P 2+2PE 3+PE |