| Kabelspecificatie (mm) | 0.15m㎡~0.2m㎡ |
|---|---|
| Diameterwaaier | Φ5.5mm~Φ7mm |
| Contactdiameter en aantal | 4 spelden |
| Brandbaarheidsclassificatie | UL94-V0 |
| Kopernaalden | Kopershell |
| Productnaam | M8 a-codagewijfje aan vrouwelijke waterdichte kabel |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3,4,5,6 spelden zijn beschikbaar |
| Geslacht | Wijfje |
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Productnaam | Het wijfje van M8bacoding aan vrouwelijke waterdichte kabel |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3,4,5,6 spelden zijn beschikbaar |
| Geslacht | wijfje |
| Koppelingsnoot/schroef | Messing met vernikkeld |
| Code | EEN CODE VAN B D |
|---|---|
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU of pvc |
| Kabelawg | 26AWG-22AWG |
| Geschatte stroom | 1A/2A/4A |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroefsluiten (12pin is soldeerseltype) |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Pin | Speld 3 4 5 6 8 |
|---|---|
| Codering | A B D-codering |
| Type | Gevormd |
| Nominale stroom | 1.5A;2A;3A;4A |
| Nominale spanning | 30V 60V |
| Polen | 6 spelden |
|---|---|
| Opbrengsgeslacht | Mannetje aan Mannetje |
| Beëindiging | Ingepast |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Tussenvoegselmateriaal | PPS mensentemperatuur 260° |
| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Contacten | 2pins |
| Type | assemblage aan paneel |
| Het koppelen stijl | Schroef |
| spelden | 4pin, 8pin |
|---|---|
| Code | A / B Code |
| Richtlijn | Rechtstreeks/Rechte hoek |
| Geschatte Stroom | 4A voor 4/5pin, 2A voor 8pin, 1.5A voor 12pin |
| Norm | RG121100 |
| speld | speld 2 3 4 5 7 8 9 10 12 16 17 20 24 26 |
|---|---|
| Geschatte stroom | 3A, 5A, 10A, 13A, 15A, 25A, 30A, 50A |
| Nominale spanning | 125V, 180V, 200V, 250V, 500V |
| Type | het paneel zet/Assemblage/met kabel op |
| Testvoltage (AC.V) 1min | 1000,1200,1500 |