| Rated current | 1.5A-4A |
|---|---|
| Rated voltage | 30V-250V |
| Operating Temperature | -40°C~85°C |
| Degree of protection | IP67/IP68 |
| Connector locking system | Solder/Screw/Pcb/Wire |
| Geslacht | Vrouwelijk |
|---|---|
| Code | A/B/D codering |
| Nominale spanning | 30V voor 5/6/8 pin, 60V voor 3/4 pin |
| Nominale stroom | 3/4 pin: 4a, 5pin: 3a, 6pin: 2a, 8pin: 1.5a |
| Oriëntatie | Rechtstreeks/Rechte hoek |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Contacten | 3Pins |
| Geslacht | Mannetje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Huidige Classificatie | 5A |
| Contacten | 4pins |
| Contactdiameter | Φ1x4 |
| Gecodeerde schakelaar | EEN、 B、 C、 D、 S、 T、 X |
|---|---|
| Aantal Posities | 3~17PIN |
| Nominale spanning | 30V-250V |
| Geschatte Stroom | 1.5A~4A |
| Isolatieweerstand | ≥ 100 MΩ |
| Productnaam | M8 a-codager/a wijfje aan vrouwelijke waterdichte kabel |
|---|---|
| Norm | Iec61076-2-101 |
| Contacten | 3,4,5,6 spelden zijn beschikbaar |
| Geslacht | Wijfje |
| koppelmoer / schroef | Messing met vernikkeld |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
| Geschatte stroom | 4A |
| Nominale spanning | 250V |
| Type | Met draadtype |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Wijfje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Mannetje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom bij 40°C | 4A |
| Productconnector | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Contacten | 10pins |
| Schakelaartype | UCU FUS-1 |