| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Type | Soldeersel/PCB/Draad |
| Code | EEN CODE VAN B D X |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Codage | B D DIE X CODEREN |
|---|---|
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
|---|---|
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Kabelawg | 26AWG-22AWG |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Douane | Aanvaardbaar |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
|---|---|
| Gecodeerd | GECODEERDE B D |
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Werkende temperatuur | -25°C~85°C |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU of pvc |
| Geslacht | Wijfje of Mannetje |
|---|---|
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Graad van bescherming | IP68 of IP67 |
| Materiaal van schakelaar | CuZn, TPU of pvc |
| Kabelawg | 26AWG, 24AWG, 22AWG |
| Productnaam | m12-connector voor paneelmontage |
|---|---|
| Norm | CEI |
| Toepassing | Automobiel |
| Gecodeerd | OMDAT GECODEERD C D S T X |
| Spelden | 3 4 5 8 12 17 spelden |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Afzet | Geschikte OD 48mm kabel |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroefsluiten (12pin is soldeerseltype) |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Code | EEN CODE VAN B D |
|---|---|
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Code | EEN CODE VAN B D |
|---|---|
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
| Type | het paneel zet/Assemblage/kabel op |
| Vorm | Rechtstreeks/Hoek |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Wire Specification | 24-14AWG |
|---|---|
| Product Category | LED Waterproof Connector |
| Connector Gender | Male/Female |
| Cable Od | Max.5.5mm/7.5mm/10.0mm |
| Certifications | CE, RoHS |