| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| geslacht | mannetje/wijfje |
| Type | het paneel zet/Assemblage/kabel op |
| Geschatte stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef (12pin is soldeerseltype) |
| Mechanische verrichting | >500 het koppelen cycli |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Geslacht | mannetje en wijfje |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Speld | speld 5 8 |
|---|---|
| Codage | Een Codage |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Huidig | 2A |
| Voltage | 30V |
| Code | Een Code |
|---|---|
| Speld | speld 5 8 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Materiaal van schakelaar | PUR, TPU OF PVC |
| Contacten | 2+PE |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | vrouwelijke schakelaar |
| Beëindiging | Schroefklem |
| Graad van bescherming | IP65 |
| Contactmateriaal | CuSn (brons) |
| Minimum/Maximu | Werkende Temperatuur: -25°C +85°C |
|---|---|
| IP Classificatie | 60V |
| Beëindigingsmethode | PCB |
| Huidige Classificatie | 3A |
| Verpakking Details | m8 4pin vrouwelijke ip67 paneel waterdicht maken zetten soldeerselschakelaar 1.Our die verpakken op: |
| speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Geschatte stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Geslacht | Mannetje/Wijfje |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Gecodeerd | GECODEERDE B D X |
|---|---|
| Pool | 3 4 5 8 12 17 polen |
| Type | het paneel zet/Assemblage/gevormde kabel op |
| Vorm | Rechtstreeks/Hoek |
| Geschatte Stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |