| Application | Automotive, Power, LED |
|---|---|
| Matreial | Plastic |
| Package | Carton |
| Product Name | Rigoal Wholesale custom IP68 M16 2 3 4 5 6 8 9 10 pin solar industrial LED lamp outdoor waterproof connector |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | Rigoal |
| Geslacht | Male&Female |
| Application | Network / Audio & Video / Automotive |
| Type | ADAPTER |
| Type | Paneel connector |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk |
| Materiaal van Huisvesting | Messing/Zink vernikkeld gieten |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| Pin | speld 3 4 5 8 12 17 |
| M12 stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
|---|---|
| M12 voltage | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| M12 codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Materiaal van D-SUBschakelaar | CuZn PA66 |
| Codage | B D DIE X CODEREN |
|---|---|
| Posities | 3 4 5 8 12 17 posities |
| Geschatte stroom | 1A voor 12 pin/2A voor 8 pin/4A voor speld 3 4 5 17 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 17 |
| Graad van bescherming | IP68/IP67 |
| Speld | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Soldeersel |
| Materiaal van schakelaar | PUR, TPU OF PVC |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |
| Koppel | A B D X-codering |
|---|---|
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
| Type | Slot achter/voor |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Werkende Temperatuur | -40°C~85°C |
| M12-pen | 3 4 5 8 12 17 pen |
|---|---|
| Koppel | EEN CODE VAN B D X |
| Type | Slot achter/voor |
| Contactbeplating | Au (vergulden) |
| Materiaal connector | CuZn, TPU |
| D-SUB Speld | speld 9 15 |
|---|---|
| M12 speld | speld 2 3 4 5 8 12 17 |
| M12 codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Materiaal van D-SUBschakelaar | CuZn PA66 |
| Speld | Speld 3 4 |
|---|---|
| Codage | EEN CODAGE VAN B D |
| Geschatte Stroom | 1.5A voor 12 17 pin/2A voor 4 5 8 pin/4A voor speld 3 4 |
| Nominale spanning | 30V voor 8 12 17 pin/60V voor 5 pin/250V voor speld 3 4 |
| Contactplateren | Au (gouden plateren) |