| Productconnector | Fus-1 |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Wijfje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Contacten | 4pins |
| Type | UCU-reeks |
| Contacten | 6 spelden |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Beëindiging | Soldeersel |
| Graad van bescherming | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Productnaam | UCU-schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Wijfje aan Mannetje |
| Huidige Classificatie | 10A |
| Polen | 6pins |
| Type | beschermde schakelaar |
| Modeltype | M5 vormende schakelaar |
|---|---|
| Polen | 4p |
| Schakelaargeslacht | Wijfje aan wijfje |
| Geschatte Stroom | 1A |
| Nominale spanning | 60V |
| Productnaam | M12 of de Schakelaar van de Solenoïdewaarde C |
|---|---|
| Beëindiging | Schroef/soleder/golfplaat |
| Tussenvoegselmateriaal | TPU+GF |
| Contactmateriaal | Messing met geplateerd goud |
| Overmoldmateriaal | Transparante TPU |
| speld | speld 9 15 |
|---|---|
| Code | D-SUB9 D-SUB15 HD-SUB9 HD-SUB15 |
| Type | het paneel zet/gevormd type/assemblagetype op |
| Graad van bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | soldeersel/schroef |
| Pin | speld 3 4 5 8 12 17 |
|---|---|
| Codering | B D DIE X CODEREN |
| Contactbeplating | Au (gouden plateren) |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroefsluiten |
| Mechanische bediening | >500 paringscycli |
| Wire Specification | 24-14AWG |
|---|---|
| Certifications | CE, RoHS |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Insulation Resistance | ≥1000MΩ |
| Poles | 8pins |
| Type | Adapter, gevormde/paneelmontage/assemblage/gevormde kabel |
|---|---|
| Toepassing | Audio & Video |
| Geslacht | Wijfje/Mannetje |
| Naam van de producten | M12 naar RJ45 waterdichte connector |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C~105°C |
| Temperatuurbereik | -25°C ~ +85°C |
|---|---|
| Nominale spanning | DC60V AC50V |
| Contactmateriaal | Messing, Geplateerd Goud |
| Het koppelen cyclus | >100 keer |
| Nominale stroom | 0.5A |