| Serie | M8 schakelaar |
|---|---|
| Verbindingstype | Y adapter |
| Geslacht | Mannetje en wijfje |
| Richtlijn | Rechtstreeks |
| Geschatte Stroom bij 40°C | 4A |
| Type | Adapter |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Toepassing | Automobiel en Sensor |
| Spelden | 4P |
| Verbindingstype | M12 aan RJ45-schakelaar |
| Type | Vormende schakelaar |
|---|---|
| Geslacht | D-submannetje aan m12-wijfje |
| Kabeljasje | PUR of pvc |
| Contacten | 9pins en 4pins |
| Leider Structure | 32x0.1 mm |
| Schakelaar | De Schakelaar van de solenoïdeklep |
|---|---|
| Type | DIN |
| Beëindiging | Het solderen |
| Modelnummer | vrouwelijke solenoïdeklep |
| Toepassing | Automobiel |
| Contacten | 5 pinnen |
|---|---|
| Schakelaarontwerp | Weipuschakelaar |
| Beëindiging | Ingepast |
| Graad van Bescherming | IP68 |
| Contactmateriaal | Messing met gouden plateren |
| Contactspeld | 3/4/5/6/8/12/17 enz.-Speld |
|---|---|
| Huidige Classificatie | 50A maximum |
| Schakelaartype | Schroef |
| Geschat IP | IP67 |
| Toepassing | Industrieel, Mobiel Automatiseringsmateriaal |
| speld | speld 2 3 4 5 7 8 9 10 12 16 17 20 24 26 |
|---|---|
| Geschatte stroom | 3A, 5A, 10A, 13A, 15A, 25A, 30A, 50A |
| Nominale spanning | 125V, 180V, 200V, 250V, 500V |
| Type | het paneel zet/Assemblage/met kabel op |
| Testvoltage (AC.V) 1min | 1000,1200,1500 |
| speld | speld 2 3 4 5 7 8 9 10 12 16 17 20 24 26 |
|---|---|
| Geschatte stroom | 3A, 5A, 10A, 13A, 15A, 25A, 30A, 50A |
| Nominale spanning | 125V, 180V, 200V, 250V, 500V |
| Type | het paneel zet/Assemblage/met kabel op |
| Testvoltage (AC.V) 1min | 1000,1200,1500 |
| Type | Sensorschakelaar |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk Wijfje |
| Toepassing | Automobiel |
| spelden | 4p |
| Verbindingstype | M12 paneelschakelaar |
| Productconnector | Fus-1 |
|---|---|
| Schakelaargeslacht | Mannetje |
| Geschatte Stroom | 10A |
| Type | UCU-schakelaar |
| Het koppelen stijl | Schroef |