| Speld | speld 3 4 5 6 8 12 17 |
|---|---|
| Code | EEN CODE VAN B D |
| Werkende Temperatuur | -25°C~85°C |
| Graad van Bescherming | IP67/IP68 |
| Het systeem van het schakelaarsluiten | Schroef (12pin is soldeerseltype) |
| Contact | 3 4 5 8 12 17 contacten |
|---|---|
| Codage | B D DIE X CODEREN |
| Nominale spanning | 250V |
| Geschatte stroom | 4A |
| Kabellengte | volgens klantenvereiste |
| Geschatte stroom | 4A |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V |
| Contactweerstand | ≤10mΩ |
| speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Code | B D Xcoded |
| kern | 3core, 4core, 5core, 8core, 12core, 17core |
|---|---|
| Code | GECODEERDE B D X |
| Geschatte stroom | 4A |
| Nominale spanning | 250V |
| Graad van bescherming | IP68; IP67 |
| spelden | 3pin 4pin 5pin |
|---|---|
| Speld | BRASS/GOLD |
| IP Graad | IP67/68 |
| Type | Gevormd |
| Geschatte Stroom | 13A |
| Graad van Bescherming | IP68/IP67 |
|---|---|
| Nominale spanning | 250V |
| Geschatte Stroom | 4A |
| Contactweerstand | ≤10mΩ |
| Speld | 3pin, 4pin.5pin, 8pin, 12pin, 17pin |
| Connector Body | TPU |
|---|---|
| Mating Cycle | More Then 500 |
| Contact Resistance | ≤ 5 Ohm/≤ 3 Ohm |
| Cable Temperature | -25 To 85C Or -40 To 105c |
| Connector Type | Circular |
| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Type | Wijfje |
| Beëindiging | Schroef |
| Nominale spanning | 60V |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Contacten | 8pins |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Draadmaat (mm) | max. 0,75 mm2 (max. AWG 20) |
| Nominale spanning | 60 V (32 V) |
| Geschat Impulsvoltage | 500V |
| Contacten van aantal | 8pins |
|---|---|
| Geslacht | Mannetje |
| Draadmaat | max. 0,75 mm2 (max. AWG 20) |
| Nominale spanning (V) | 60 V (32V) |
| Geschatte Stroom | 5A |