| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 6 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | DIN, M -serie |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Contacten | M8 3 4 5 6 8 PIN -connector |
| Contactmanier | Schroef |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |
| Type | DIN |
|---|---|
| Gender | Male Female |
| Pins | 3 4 5 8 12 17 pin Connector |
| Rated Voltage | 250V |
| Rated current | 4A |
| Type | DIN, M -serie |
|---|---|
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Contactpersonen | M12 3 4 5 8 12 17 PIN -connector |
| Contactmanier | Schroef |
| Geslacht | Mannelijk vrouwelijk |
|---|---|
| Type | M8 2 3 4 5 6 8 PIN -connector |
| Contacten | 3 4 5 6 8 pinnen |
| Koppelingsnoot | Messing met vernikkeld |
| Afscherming | niet beschikbaar |
| Type | DIN |
|---|---|
| Toepassing | Automotive |
| Geslacht | Man vrouw |
| Pins | 3 4 5 6 8 12 17 pins Connector |
| Nominale Spanning | 250 V |